Záleží jen na mně, jak co budeme provádět

Když jsem poukaz na akci od 29. 4.–2. 5. 2010 dostala od dcery a jejího manžela k narozeninám s tím, že naše malá Nelinka (maltézský psík) se musí naučit poslouchat a já jak se jí dávaj povely, mé pocity byly smíšené ba děsné. Dcera se rozhodla jet také. Jela jsem s velkou nechutí co tam budu dělat? Když jsem uviděla na vodítku psy různých plemen od těch nejmenších až po ty, kterým se na ulici vyhýbám, to bylo ještě horší. To byl čtvrtek a v neděli jsem odjížděla z víkendu velice nadšená.

Z toho, co dokázali cvičitelé s naší Nelinkou, která nás plně ovládá a ostatními pejsky si nemůže nikdo pokud toto neprožije představit. Naše Nelinka byla z akcí pro pejsky veselá i začla dělat věci co jsem ani nevěřila, že dokáže. Teď záleží jen na mně jak s ní budu dál tyto cviky provádět. Na této akci bylo asi 25 různých psů a všichni pobíhali v celém prostoru v pohodě a bez vodítka. UjišťujiVás, že toto všechno dokázal ing. Bradáč se svými kolegy s naprostým klidem, pamlsky a DŮRAZNOU pochvalou. Za celou dobu jsem neviděla, že by některého pejska někdo z nich uhodlil ,nebo se k němu chovali ošklivě.

Domu jsem dorazila s nadšením,že ještě existují takový příjemní lidé jako je ing Bradáč a jeho kolegové, včetně těch v kuchyni. Velice dobře nám vařili.

Pokud máte rádi svého pejska chcete s nim strávit několik dní v příjemném prostředí vřele nějakou z akcí doporučuji. Jsem přesvědčená, že těch několik dní s Nelinkou nás hodně sblížilo. Za tuto dobu jsme si s dcerou nepřipouštěly žádné starosti, tak že i my jsme odjížděly svěží, veselé a odpočaté duševně ,Jinak tento pobyt byl fyzicky náročný pro všechny lidi i pejsky , kolem kterých se vše točilo. Jsem přesvědčena, že tak nádherné okamžiky bych neprožila ani v 5* hotelu u moře.

Celý pobyt jsem popsala velice zkráceně. S dcerou jsme se rozhodly, že pokud to půjde časově, tak budeme na vhodné akce pro Nelinku jezdit. Jo, od srpna asi do naší rodiny přibude další štěňátko čubička . Pokud bude snášet auto, tak sem s ní a Nelinkou k mé škodě s manželem, který se už moc těší ještě letos pojedou. Já musim zůstat doma s Hexinkou, která nesnáší auto.

Takže, ještě jednou všem zaměstnanců děkujeme za nádherný víkend a každému kdo miluje svého pejska doporučuji.

Zdravim Alena