Individuální konzultace

Individuální konzultace je nejvhodnější způsob, jak vyřešit problémové chování vašeho psa. Výsledkem konzultace je obvykle návrh způsobů řešení rozfázovaný do jednotlivých kroků. Obvykle nechybí i několik nápravných her.

osobní konzultace

Na konzultačním místě

Cena první konzultace je na konzultačním místě 1500 Kč (60 EUR) bez ohledu na délku, obvyklá délka je 30–120 minut.

Protože podporuji všechny, kdo si vezmou psa z útulku nebo z dočasky či nějakého záchranného systému, cena pro tyto psy je 1000 Kč (pouze na konzultačním místě, na základě smlouvy, do dvou let od získání psa).

Případné další osobní konzultace jsou v ceně 600 Kč za hodinu.

Mimo konzultační místo

Cena za konzultaci mimo konzultační místa je včetně cestovného, času stráveného na cestě a všech dalších nákladů (např. modré zóny) stanovena podle okresu: Praha a Středočeský kraj, okresy Blansko, Brno a Brno venkov, Vyškov, Havl. Brod, Pelhřimov, Jihlava a Třebíč 2100 Kč, pro ostatní okresy ČR je cena 2800 Kč.

Skype konzultace

Skype konzultace šetří čas, může být i velmi brzy (v případě potřeby i tentýž den po tel. dohodě), v neobvyklých hodinách a místech, obvykle trvá 20–60 minut a cena je 980 Kč (39 EUR), pro psy z útulku 500 Kč. Případné další osobní konzultace jsou v ceně 400 Kč.

První konzultace

Na první konzultaci podrobně probereme způsob Vašeho soužití, problémy, které s pejskem máte. Uděláme podrobnou analýzu problému (či problémů) a příčin, které k tomu vedly. Také budu chtít vědět, jaká je Vaše představa o ideálním chování, kterého chcete u svého psa dosáhnout. Nebudu hodnotit a komentovat, co jste zatím vyzkoušeli a dělali. Vím, že každý majitel chce pro svého psa to nejlepší a není jeho vina, že měl smůlu na rádce a informace. Bohužel ale někteří „výcvikáři“ mají necitlivé metody, které nevedou k vytvoření vztahu člověka a psa, ale vedou přímo k jeho narušení nebo zničení, stejně jako některé rady na internetu. Poslušnost u psa nemusí být zaplacena jeho komfortem, vztahem s majitelem, strachem a v mnoha případech hrozícím (zbytečným) utracením. Stačí dělat správné věci správně. Přečtěte si také moje zásady, napoví vám víc o přístupu.

možnost on-line konzultace

Efektivní a bezpečná možnost, jak vyřešit problémové chování.

Konzultace přes skype umožňuje kvalitní analýzu, návrh řešení a zejména možnost společného sledování videa a popis videoukázek řešení problému, možnost nácviku řešení a zpětné vazby, tedy věci které nejsou možné při telefonické či messengerové konzultaci. Nejvzdálenější místa, se kterými jsem měl účinnou skype konzultaci byla česká ambasáda v Číně, Mauritius či Texas.

Konzultace je vhodná pro pomoc s řešením všech typů problémového chování. Pokud během konzultace zjistím že pro konkrétní chování vhodná není, nepožaduji platbu.

Skype konzultace šetří čas, může být i velmi brzy (v případě potřeby i tentýž den po tel. dohodě), v neobvyklých hodinách a místech, obvykle trvá
20–60 minut a cena je 980 Kč (39 EUR), pro psy z útulku 750 Kč.
Případné další osobní konzultace jsou v ceně 400 Kč.

Skype pro všechny OS a zařízení si nainstalujte ze stránky www.skype.com/cs/get-skype/. Návod jak používat skype najdete na www.skype.com/cs/features/. Pokud nemáte skype nebo jej nechcete instalovat, napište to do poznámky a cca 30–10 minut před konzultací vám do e-mailu pošlu odkaz, který stačí otevřít v prohlížeči na jakémkoliv zařízení, které má mikrofon a repro.
Před konzultací mějte prosím plně nabitou baterii nebo připojte zařízení na nabíječku. Tablet nebo počítač je vhodnější než mobilní telefon, detaily videí jsou na velké obrazovce lépe vidět.

Při dohodě prosím požívejte čas platný v ČR.
Platbu provádějtete na účet 2901371465/2010 (Chilli Marketing, s.r.o.), jako VS použijte vaše telefonní číslo. Případně můžete kreditní kartou nebo peněženkou PayPal platit přes PayPal na tomto odkazu https://PayPal.me/PavelBradac

Mám zájem o individuální konzultaci