Individuální konzultace

Individuální konzultace je nejvhodnější způsob, jak vyřešit problémové chování vašeho psa. Výsledkem konzultace je obvykle návrh způsobů řešení rozfázovaný do jednotlivých kroků. Obvykle nechybí i několik nápravných her.

osobní konzultace

Na konzultačním místě

Cena první konzultace je na konzultačním místě 2 100 Kč (85 EUR) bez ohledu na délku, obvyklá délka je 30–120 minut. V ceně je zahrnuto poskytnutí mých  videokurzů z webu www.PsiUniverzita.cz  v počtu a skladbě podle potřeby, obvykle 5 až 6

Konzultace v domácnosti

Cena za konzultaci mimo konzultační místa je včetně cestovného, času stráveného na cestě a všech dalších nákladů (např. modré zóny) stanovena podle okresu: Praha a Středočeský kraj, okresy Blansko, Brno a Brno venkov, Vyškov, Havl. Brod, Pelhřimov, Jihlava a Třebíč 2800 Kč, pro ostatní okresy ČR je cena 3600 Kč.

V ceně je zahrnuto poskytnutí videokurzů z webu www.PsiUniverzita.cz  v počtu a skladbě podle potřeby, obvykle 4 až 6.

Online konzultace

Konzultace online šetří čas, může být i velmi brzy (v případě potřeby i tentýž den po tel. dohodě), v neobvyklých hodinách a místech, obvykle trvá 30–60 minut a cena je 1290 Kč (55 EUR). 

Protože podporuji všechny, kdo si vezmou psa z útulku nebo z dočasky či nějakého záchranného systému, cena pro tyto psy je 980 Kč (platí na základě darovací smlouvy jeden rok). 

V ceně je zahrnuto poskytnutí mých videokurzů z webu www.PsiUniverzita.cz  v počtu a skladbě podle potřeby, obvykle 4 až 6.

První konzultace

Na první konzultaci podrobně probereme způsob Vašeho soužití, problémy, které s pejskem máte. Uděláme podrobnou analýzu problému (či problémů) a příčin, které k tomu vedly. Také budu chtít vědět, jaká je Vaše představa o ideálním chování, kterého chcete u svého psa dosáhnout. Nebudu hodnotit a komentovat, co jste zatím vyzkoušeli a dělali. Vím, že každý majitel chce pro svého psa to nejlepší a není jeho vina, že měl smůlu na rádce a informace. Poslušnost u psa nemusí být zaplacena jeho komfortem, vztahem s majitelem, strachem a v mnoha případech hrozícím (zbytečným) utracením. Stačí dělat správné věci správně. Přečtěte si také moje zásady, napoví vám víc o přístupu.

profesionálních zkušeností

Se psy pracuji od roku 1993 a od roku 2009 se práci, zejména s problémovými psy, věnuji na plný úvazek.

úspěšnost vyřešení problému

Podle dlouhodobé statistiky se podaří vyřešit skoro všechny případy problémového chování.

vyřešeno po první konzultaci

První konzultace vždy obsahuje vše potřebné pro úspěšné vyřešení problému, jak analýzu problému, tak i návrh řešení.

pozitivní
přístup

Používám výhradně pozitivní metody řešení, postavené na vědeckých a ověřených základech. Každý psí problém jde vyřešit bez zákazů, nátlaku či trestů.

možnost on-line konzultace

Efektivní a rychlá možnost, jak vyřešit problémové chování.

Konzultace on-line umožňuje kvalitní analýzu, návrh řešení a zejména možnost společného sledování videa a popis videoukázek řešení problému, možnost nácviku řešení a zpětné vazby, tedy věci které nejsou možné při telefonické či messengerové konzultaci. Nejvzdálenější místa, se kterými jsem měl účinnou skype konzultaci byla česká ambasáda v Číně, Mauritius či Texas.

Konzultace je vhodná pro pomoc s řešením všech typů problémového chování. Pokud během konzultace zjistím že pro konkrétní chování vhodná není, nepožaduji platbu.

Nejčastěji mnou používaným programem pro online konzultace je Google Meet. Pro tuto konzultaci nepotřebujete instalovat žádný program, stačí  internetový prohlížeč (nejlépe Chrome). 

Před konzultací mějte prosím plně nabitou baterii nebo připojte zařízení na nabíječku. Tablet nebo počítač je vhodnější než mobilní telefon, detaily videí jsou na velké obrazovce lépe vidět.

Při dohodě prosím požívejte čas platný v ČR.
Platbu provádějte na účet 2901371465/2010 (Chilli Marketing, s.r.o.), jako VS použijte vaše telefonní číslo. Případně můžete kreditní kartou nebo peněženkou PayPal platit přes PayPal na tomto odkazu https://PayPal.me/PavelBradac

Mám zájem o individuální konzultaci