Efektivní a bezpečná možnost jak vyřešit problémové chování

Konzultace přes skype umožňuje kvalitní analýzu, návrh řešení a zejména možnost společného sledování videa a popis videoukázek řešení problému, možnost nácviku řešení a zpětné vazby, tedy věci které nejsou možné při telefonické či messengerové konzultaci. Nejvzdálenější místa, se kterými jsem měl účinnou  skype konzultaci byla česká ambasáda v Číně, Mauritius či Texas. 
Konzultace je vhodná pro pomoc s řešením všech typů problémového chování. Pokud během konzultace zjistím že pro konkrétní chování vhodná není, nepožaduji platbu.
Skype konzultace šetří peníze i čas, může být i velmi brzy (v případě potřeby i tentýž den -> po tel. dohodě), v neobvyklých hodinách a místech. Konzultace obvykle trvá 30 – 60 minut a cena je  800 Kč (32 EUR), pro psy z útulku či dočaskydo jednoho roku od převzetí  500 Kč.
Platbu můžete provést na účet ve FIO bance č. 2901371465/2010 (Chilli Marketing, s.r.o.) nebo přes PayPal na pavel@bradac.cz, nebo kreditní kartou na paypal.me/PavelBradac  jako VS uvádějte vaše tel. číslo.
Pokud nemáte skype nebo jej nechcete instalovat, napište to do poznámky a cca 30 – 10 minut před konzultací vám do emailu pošlu odkaz, který stačí otevřít v prohlížeči na jakémkoliv zařízení, které má mikrofon a repro. 

Po odeslání dotazníku budete kontaktováni do 24 hodin.

Před konzultací mějte prosím plně nabitou baterii nebo připojte zařízení na nabíječku. Tablet nebo počítač je vhodnější než mobilní telefon, detaily videí jsou na velké obrazovce lépe vidět.
Při dohodě prosím požívejte čas platný v ČR.

Dotazník před konzultací