Nejvhodnější z možností, jak (začít) řešit problémové chování Vašeho psa, je individuální konzultace. 

Na první konzultaci podrobně probereme způsob Vašeho soužití, problémy, které s pejskem máte. Uděláme podrobnou analýzu problému (či problémů) a příčin, které k tomu vedly. Také budu chtít vědět, jaká je Vaše představa o ideálním chování, kterého chcete u svého psa dosáhnout. Nebudu hodnotit a komentovat, co jste zatím vyzkoušeli a dělali. Vím, že každý majitel chce pro svého psa to nejlepší a není jeho vina, že měl smůlu na rádce a informace. Bohužel ale někteří „výcvikáři“ mají necitlivé metody, které nevedou k vytvoření vztahu člověka a psa, ale vedou přímo k jeho narušení nebo zničení, stejně jako některé rady na internetu. Poslušnost u psa nemusí být zaplacena jeho komfortem, vztahem s majitelem, strachem a v mnoha případech hrozícím (zbytečným) utracením. Stačí dělat správné věci správně. Přečtěte si také moje Zásady, napoví vám víc o přístupu.

Před konzultací vyplňte prosím dotazník na konci stránky.

Výsledkem konzultace je obvykle návrh způsobů řešení rozfázovaný do jednotlivých kroků. Nechybí obvykle několik nápravných her.

Místo setkání: Individuální konzultace mohou být buď u Vás doma nebo v RS Brněnka, Heroltice u Tišnova (Brno – venkov). 

Na trase Brno – D1 – Praha a v okolí do 40 km účtuji jednotné cestovné 400 Kč bez dalších poplatků. Mimo tuto oblast účtuji 6,- Kč za km (cesta tam i zpět).

Cena úvodní konzultace je 1500 Kč (45 EUR) bez ohledu na délku, obvyklá délka je 30 – 120 minut. Protože podporuji všechny, kdo si vezmou psa z útulku, cena pro tyto psy (na základě smlouvy) je 1000 Kč. 

Případné další konzultace jsou v ceně 600,- Kč za hodinu.

V případě, že osobní konzultace není možná, můžete  využít Skype konzultaci (skype: pavel.bradac, zapínám pouze po dohodě). Tato konzultace obvykle trvá 20 – 60 minut a cena je 800 Kč (32 EUR). 

Dotazník před konzultací