Nejvhodnější z možností, jak vyřešit problémové chování Vašeho psa, je individuální konzultace. 

Podrobnosti o konzultaci přes skype najdete pod odkazem ZDE

Na první konzultaci podrobně probereme způsob Vašeho soužití, problémy, které s pejskem máte. Uděláme podrobnou analýzu problému (či problémů) a příčin, které k tomu vedly. Také budu chtít vědět, jaká je Vaše představa o ideálním chování, kterého chcete u svého psa dosáhnout. Nebudu hodnotit a komentovat, co jste zatím vyzkoušeli a dělali. Vím, že každý majitel chce pro svého psa to nejlepší a není jeho vina, že měl smůlu na rádce a informace. Bohužel ale někteří „výcvikáři“ mají necitlivé metody, které nevedou k vytvoření vztahu člověka a psa, ale vedou přímo k jeho narušení nebo zničení, stejně jako některé rady na internetu. Poslušnost u psa nemusí být zaplacena jeho komfortem, vztahem s majitelem, strachem a v mnoha případech hrozícím (zbytečným) utracením. Stačí dělat správné věci správně. Přečtěte si také moje Zásady, napoví vám víc o přístupu.

Výsledkem konzultace je obvykle návrh způsobů řešení rozfázovaný do jednotlivých kroků. Nechybí obvykle několik nápravných her.

Před konzultací vyplňte prosím dotazník na konci stránky.

Cena první konzultace je na konzultačním místě (seznam zde) 1500 Kč (45 EUR) bez ohledu na délku, obvyklá délka je 30 – 120 minut. Protože podporuji všechny, kdo si vezmou psa z útulku nebo z dočasky či nějakého záchranného systému, cena pro tyto psy je 1000 Kč (pouze na konzultačním místě, na základě smlouvy, do dvou let od získání psa).  Cena za konzultaci na místě mimo konzultační je včetně cestovného a času stráveného na cestě a všech dalších nákladů (modré zóny) stanovena podle okresu: Praha a Středočeský kraj, okresy Blansko, Brno a Brno venkov, Vyškov, Havl. Brod, Pelhřimov, Jihlava a Třebíč 2100 Kč, pro ostatní okresy ČR je cena 2600 Kč.

Případné další osobní konzultace jsou v ceně 600 Kč za hodinu, přes skype 400 Kč.

Můžete také využít Skype konzultaci (skype: pavel.bradac, zapínám pouze po dohodě). Konzultace přes skype umožňuje kvalitní analýzu, návrh řešení a zejména sdílení a popis videoukázek řešení problému a také možnost nácviku řešení.  Nejvzdálenější místa, se kterými jsem měl skype konzultaci byla  Mauricius, česká ambasáda v Číně či Texas.

Skype konzultace šetří čas, může být i velmi brzy (v případě potřeby i tentýž den -> po tel. dohodě), v neobvyklých hodinách a místech, obvykle trvá 20 – 60 minut a cena je 800 Kč (32 EUR), pro psy z útulku 500 Kč.  

Podrobnosti o konzultaci přes skype najdete pod odkazem ZDE

Po odeslání dotazníku budete kontaktováni do 24 hodin. 

Dotazník před konzultací